دوربین های مدار بسته

آراکس

دوربین مدار بسته

انواع دوربین های مدار بسته

_
توضیحات
_

دوربین های مدار بسته

_

دوربین مداربسته سیستمی است که امکان محافظت از تجهیزات داخل خانه یا محل کار را به طور پیشرفته در اختیار شما می گذارد. دوربین مدار بسته و دستگاه ضبط تصویر به شما این امکان را می‌دهند رویدادها را به‌طور زنده مشاهده کنید، و در مرحله بعد ضبط‌کننده‌ ها فیلم‌ها را برای ارجاع بعدی بایگانی می‌کنند.
دوربین های مدار بسته با اتصال به برخی از تجهیزات جانبی مانند هارد، ضبط کننده و… به صورت شبانه روزی به ثبت و ضبط تصاویر از مکان های خاص می پردازد. استفاده اصلی دوربین های مدار بسته برای اهداف امنیتی است. بسیاری از مشاغل، کافه ‌ها، مدارس، رستوران ‌ها، بانک ‌ها، خانه‌ ها و… برای محافظت به دوربین‌های مداربسته متکی هستند.
هدف از دوربین های امنیتی ضبط فیلم، به ویژه در مکان های آسیب پذیر یا پر جرم در داخل و اطراف ساختمان شما می باشد. چند گزینه اصلی برای انتخاب دوربین مدار بسته وجود دارد که شامل موارد زیر می شود.

 • دوربین‌های امنیتی سیمی از کابل ‌ها برای انتقال فیلم و نظارت تصویری استفاده می‌کنند، اما زمانی که برد انتقال از 300 متر بیشتر شود، سیگنال ضعیف می‌شود. استفاده از کابل های شبکه مناسب، سوئیچ ها و تقویت کننده های سیگنال می تواند به غلبه بر این مشکل کمک کند. چندین دوربین را می توان به یک مانیتور که در یک اتاق امنیتی قرار دارد متصل کرد.
 • دوربین های آنالوگ سالهاست که مورد توجه کاربران زیادی بوده و امروزه رایج ترین و پر استفاده ترین دوربین های مدار بسته به حساب می آیند.
 • دوربین های (IP) دارای عملکردی مشابه دوربین های آنالوگ هستند اما دارای قابلتیت و امکانات بسیار بیشتری می باشند. دوربین‌های IP تصاویر واضح ‌تر و با کیفیت بالاتری را ارائه می کنند و ویژگی‌های پیشرفته تر و انعطاف ‌پذیرتر ی همچون زوم از راه دور و تغییر موقعیت هستند. آنها همچنین به شما این امکان را می دهند که فیلم را در یک مرورگر وب مشاهده کنید. و همچنین امکان دریافت اعلان هی مربوط به رخ دادن هر گونه فعالیت مانند حسکردن حرکتی در ساعت 03:00 صبح را برای شما فراهم می کند.

 

آراکس

خدمات آراکس

پشتیبانی 7 روزه

پرسنل متخصص

قیمت منصفانه

گارانتی محصولات

آراکس

مشاوره

به شما مشاوره می دهیم

توضیحات
_

ویژگی های دوربین مدار بسته

_

با پیشرفت تکنولوژی، استاندارد دوربین های مدار بسته در سال های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است. دسترسی و مقرون به صرفه بودن سیستم های امنیتی پیشرفته اکنون بسیار افزایش یافته و برای استفاده در ساختمان های تجاری و مسکونی به خوبی در دسترس عموم قرار دارند.
قابلیت دید در شب
سیستم های دوربین مداربسته مدرن حرفه ای،اکنون قابلیت شناسایی افراد را در فاصله تقریباً 20 متری و دید تا 50 متر دارند. این سیستم‌ها عموما از فناوری دید در شب مادون قرمز استفاده می‌کنند و برای اکثر کاربردها در شب نیاز کاربر را بر آورده می کند.
در صورت نیاز به دید در شب به صورت واضح تر، استفاده از تصویربرداری حرارتی مناسب ‌تر است. تمام اجسام با دمای بالاتر از صفر مطلق، حتی در سطوح پایین، از خود تشعشعات حرارتی ایجاد می کنند.
این نوع تشعشع که برای چشم انسان نامرئی است، توسط حسگرهای تصویربرداری حرارتی قابل تشخیص است. دوربین های حرارتی می توانند با تشخیص تفاوت دما بین یک شی و محیط اطراف، تصاویری در طیف بصری تولید کنند.
هرچه تفاوت بزرگتر باشد، تنوع کنتراست بیشتر است و جزئیات را قابل مشاهده می کند. در مقایسه با دوربین های نور مرئی، دوربین های حرارتی را می توان برای کاربرد در محیط های چالش برانگیزتر استفاده کرد.
تشخیص حرکت
از ویژگی های دیگر دوربین مدار بسته تشخیص حرکت می باشند. تقریباً تمام سیستم‌های مداربسته مبتنی بر IP استاندارد در حال حاضر دارای سطح تشخیص حرکت هستند.
سیستم‌های مدرن از تشخیص حرکت استفاده می‌کنند تا مدت زمانی را که می‌تواند روی ضبط‌کننده بماند، تنها با حفظ واقعی ضبط‌ها در جایی که چیزی در کادر به‌عنوان متحرک تشخیص داده شده است، افزایش می‌دهد. حتی جالب‌ تر این است که می‌توانید به راحتی سیستم را طوری پیکربندی کنید که بخش‌های خاصی از قاب مانند درختان یا پرچم‌ها را نادیده بگیرد تا مطمئن شوید مورد بی خودی و پودرا به عنوان حرکت در نظر نمی گیرد.
تشخیص حرکت همچنین می‌تواند در برنامه‌های تجاری و انباری برای شناسایی رفتارهای خطرناک یا مواردی که افراد در مکان‌هایی که حضورشان ممنوع می باشد استفاده شود.

توضیحات
_

مزایای استفاده از دوربین مدار بسته

_
 • جلوگیری از سرقت
 • ارائه فیلم دوربین برای شواهد
 • نظارت بر ایمنی کارکنان
 • تامین آرامش خاطر
 • کاهش حق بیمه

جلوگیری از سرقت
نصب یک سیستم دوربین مدار بسته برای جلوگیری از اعمال جرم مجرمان و سرقت عمل می کند. مزاحمان به دنبال اهداف آسانی هستند که توجه کمی را به خود جلب کنند. مشاهده یک سیستم دوربین مدار بسته نصب شده در محیط تجاری شما، آنها را تشویق می کند تا به سمت هدف جدیدی حرکت کنند، و فکر هر عملی در محیط کاری شما را از سرشان بیرون کنند.
دوربین های مدار بسته که هم برای امنیت خارجی و هم برای امنیت داخلی موثر هستند، می توانند با زیر نظر گرفتن تمام نقاط کور، از سرقت داخلی جلوگیری کنند. دیدن دوربین ها در داخل محل شما به افراد نشان می دهد که شرکت شما دارای امنیت بالایی می باشد.
ارائه فیلم دوربین برای شواهد
سیستم دوربین مدار بسته کسب و کار شما می تواند به شناسایی مجرمان و محاکمه آنها کمک کند. گرفتن مزاحم یا فعالیت مشکوک خود در دوربین ارزشی بیش از به صدا درآوردن زنگ خطر دارد.
پلیس یا مقامات مربوطه می توانند از فیلم های دوربین برای شواهد و همچنین کمک به شناسایی مجرمان تحت تعقیب استفاده کنند.
نظارت بر ایمنی کارکنان
نظارت بر ایمنی کارکنان شما از مزایای نصب یک سیستم دوربین مدار بسته است. نه تنها می‌توانید بررسی کنید که آیا از قوانین ایمنی محیط کار پیروی می‌کنند، بلکه زمان های عدم حضورتان می‌توانید از فیلم‌ها نیز به عنوان مدرک در صورت وقوع حادثه و ادعایی استفاده کنید.

آرامش خاطر
یکی از مزایای سیستم های دوربین مداربسته که نباید نادیده گرفته شود، آرامشی است که با دانستن اینکه تمام قسمت های محیط اداری شما تحت نظارت است، تجربه خواهید کرد. با استفاده از دوربین مدار بسته نگرانی از آنچه هنگام عدم حضور شما در محل اتفاق می افتد را از بین ببرید.
کاهش حق بیمه
بسیاری از شرکت های بیمه می دانند که نصب یک سیستم دوربین مدار بسته امنیت کسب و کار شما را افزایش می دهد و بنابراین می توانید از کاهش حق بیمه بهره مند شوید. از آنجایی که محیط کاری شما خطر امنیتی کمتری دارد، هزینه‌های کمتری بر شما متحمل می شود و سیستم دوربین مدار بسته برای شما بسیار مقرون به صرفه می باشد.

پارتیشن
_

دوربین تحت شبکه

دوربین تحت شبکه آراکس

کاربرانی که به دنبال فناوری امنیتی مقرون به صرفه و در عین حال قابل اعتماد هستند ممکن است به انعطاف‌ پذیری دوربین‌ های شبکه برای نظارت بر دارایی و نظارت خود علاقه داشته باشند. امروزه دوربین های تحت شبکه با استفاده از شبکه های IP از جمله اینترنت کار می کنند. این باعث می شود توانایی مشاهده آنچه در مقابل دوربین اتفاق می افتد تقریباً نامحدود باشد. فاقد از هر زمان و مکانی و بدون توجه به موقعیت جغرافیایی می توانید ملک خود را زیر نظر داشته باشید و حتی فیلم های ضبط شده را مرور کنید.
برای نیازهای نظارتی خود می توانید از رایانه های شبکه یا اتصالات اینترنتی استفاده کنید. نظارت تصویری محل مورد نظر از طریق دوربین مدار بسته تحت شبکه می تواند مزیت های زیادی برای کاربر داشته باشد که از جمله ویژگی‌های پیشرفته مانند وضوح مگاپیکسل و HDTV، هوش ویدئویی داخلی و مقیاس‌پذیری می باشد.
دوربین های تحت شبکه جانشین سیستم های مدار بسته تلویزیونی آنالوگ (CCTV) هستند که برای چندین دهه به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند، اما به جای یک شبکه اختصاصی، از شبکه IP محلی استفاده می کنند که دسترسی به اینترنت را نیز فراهم می کند.
ویدئو های گرفته شد توسط دوربین های تحت شبکه از تمام دوربین ها به طور همزمان بر روی یک ضبط کننده ویدئوی شبکه اختصاصی (NVR) که یک کامپیوتر با نرم افزار مدیریت ویدئو است، ضبط می شود. سرویس های امنیتی همچنین به جای ضبط ویدئو به صورت محلی، فضای ذخیره سازی ابری را ارائه می دهند. اکثر دوربین های شبکه دارای حسگرهای حرکتی و همچنین سرورهای وب داخلی هستند که لینوکس را اجرا می کنند، که به آنها امکان تنظیم و مشاهده از هر مرورگر وب را می دهد.

پارتیشن
_

دوربین گردان

دوربین گردان آراکس

در ابتدا لازم می دانیم شما را با یک حقیقت ناراحت کننده و همچنین غیرقابل انکار وجود آشنا کنیم:
سارقان متخصصی هستند که نقاط کور خانه شما را هدف قرار می دهند نقاطی که شما حتی به ذهنتان خطور نخواهد کرد. به همین دلیل، اگر خانه خود را به دوربین های امنیتی چرخان مجهز کنید، دید بهتری از این مناطق مهم خواهید داشت و کار سارقان را در این موارد سخت خواهید کرد.
با استفاده از دوربین های امنیتی چرخان در منزل یا محیط کار شما، سارقین ممکن است مجبور شوند به دنبال اهداف آسان دیگری بگردند چنین دوربین های مداربسته ای می توانند به طور خودکار بچرخند و هر گوشه ای را بپوشانند و جایی برای مخفی شدن سارقان باقی نگذارند.
چگونه بهترین دوربین های امنیتی بی سیم را انتخاب کنیم؟ چگونه موثرترین الگوهای گشت را تنظیم کنیم؟
توصیه‌های دوربین امنیتی چرخشی برای استفاده در محیط‌های داخلی و خارجی:
انتخاب یک دوربین امنیتی چرخان برای خانه، اتاق نشیمن یا حیاط شما میتوانید تمام نقاط کور خانه یا محیط کارتان را پوشش دهید.
دوربین های مدار بسته علاوه بر قابلیت چرخش 355 درجه افقی و 50 درجه عمودی، دارای زوم اپتیکال 3 برابر و تصاویر شارپ 5 مگاپیکسلی است که به شما امکان می دهد همه چیز را به وضوح با جزئیات عالی در روز و شب ببینید.

پارتیشن
_

دوربین های صنعتی

درب اتوماتیک کشویی

قابلیت نظارت تصویری برای شرکت های صنعتی:
محیط های صنعتی مانند کارخانه‌ها، تولید انرژی (نفت و گاز)، معدن، و انبارها می‌توانند از امنیت ارائه شده توسط نظارت تصویری بهره‌مند شوند. افزایش تهدیدات تروریستی و سرقت مواد خام، تولید، ذخیره سازی و حمل و نقل کالاهای مهم به عنوان دلایل محکمی برای خرید دوربین های صنعتی برای صاحبان کسب و کار به شمار می رود.

تیم متخصصان امنیتی آراکس دارای تخصص و پیشینه برای هدایت محیط صنعتی شما در مسیر درست هستند. آراکس ارزیابی عمیقی از پروژه برای کاربران ارائه خواهد داد و با هر گونه محدودیت بودجه یا الزامات کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که نیازهای امنیتی شما برآورده شده است.
خدمات آراکس شامل پیکربندی، ادغام مجازی، آزمایش دوربین آزمایشی، ارزیابی نقاط کور و امنیتی محیط کاری شما و موارد دیگر است. یک سیستم دوربین امنیتی نصب شده هوشمند می تواند مزایای زیادی برای محیط صنعتی شما داشته باشد، از جمله:

 • کاهش سرقت
 • محافظت از کارکنان در برابر خطرات احتمالی
 • افزایش امنیت ساختمان
 • نظارت دقیق از راه دور
 • تاسیسات از طریق گوشی هوشمند یا تبلت
 • جلوگیری از تلاش متجاوزان برای دسترسی به تسهیلات
خانه فروشگاهتماسارتباط با ما