نحوه نصب پارتیشن شیشه ای

نحوه نصب پارتیشن شیشه ای

نحوه نصب پارتیشن شیشه ای با توجه به نوع پارتیشن خریداری شده می تواند کاملا متفاوت باشد. یعنی با انتخاب نوع پارتیشن مورد نظر مراحل نصب می تواند تغییر کند. در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه نصب پارتیشن شیشه ای را به طور کامل برای شما شرح دهیم.

پارتیشن های شیشه ای به دلیل اینکه توسط یرقالات ب کیفیت به هم متوصل می شوند توسط افراد با تجربه و متخصص به راحتی نصب خواهد شد. امروزه استفاده از پارتیشن شیشه ای در ساختمان های تجاری و فروشگاه ها یا گاها ساختمان های مسکونی بسیار رواج پیدا کرده به گونه ای که می توان در اکثر ساختمان ها این نوع پارتیشن را مشاهده کرد.

نکات بسیار مهمی در نحوه انتخاب و نصب پارتیشن شیشه ای وجود دارد که رعایت آنها سبب افزایش کیفیت کار در زمان نصب پاتیشن می شود برای دانستن این نکات مهم و بهره مندی از آنها در ادامه با ما همراه باشید.

مراحل نصب پارتیشن شیشه ای

  1. انتخاب نوع شیشه: پارتیشن های شیشه ای انواع مختلفی دارند که کارشناسان ما با بررسی محیط کاری شما پارتیشن مناسب با دکوراسیون و متراژ مکان مورد نظرتان را به شما پیشنهاد خواهد داد. پارتیشن شیشه ای تک جداره، دو جداره، فریم دار و فریم لس از انواع مختلف پارتیشن های شیشه ای می باشند.
  • اندازه گیری محیط و طراحی پارتیشن: در این مرحله کارشناسان ما محیط مورد نظر را اندازه گیری می کنند تا پارتیشن ها با اندازه دقیقی طراحی و ساخته شوند. کارشناسان آتیس این اندازه گیری ها را با ابزار های مخصوص و دقیقی مانند دوربین و تراز لیزر ها با دقت بسیار بالا انجام می دهند.

همچنین کارشناسانی که که وظیفه نصب و راه اندازی پارتیشن به آن ها محول شده است وظیفه دارند نوع و ضخامت شیشه، اندازه و نوع یراق آلات مورد استفاده را با مشتری هماهنگ کند.

  • برش شیشه: در این مرحلهبا توجه به اندازه های گرفته شده در مرحله دوم و نوع شیشه انتخابی (تک جداره، دو جداره، سکوریت، معمولی و …) برش شیشه توسط ابزار های بسیار دقیق انجام می شود.
  • رنگ کاری پروفیل: در مرحله بعد پروفیل های پارتیشن ها با توجه به سلیقه مشتریان به صورت کاملا یکدست و کوره ای رنگ می شوند.
  • نصب ابزار و یرقالات پارتیشن ها: برای نصب پارتیشن های شیشه ای باید از فریم و یرقالات مخصوص استفاده شود و نوع یرقالات به کار رفته بسته به نوع شیشه ها متفاوت خواهد بود. البته توجه داشته باشید نصب یرقلات در هنگام نصب پارتیشن ها باید توسط افراد متخصص انجام شود.
  • نصب فریم و جوشکاری: در هنگان نصب پارتیشن ها حتما باید از فریم های مخصوص استفاده شود که علاوه بر زیبایی باعث امنیت نیز می شود. ین فریم ها با توجه به اندازه پارتیشن ها ساخته می شود و در صورتی که به صورت تو کار و در پارتیشن های ثابت استفاده شود از دید ناظر خارجی مخفی می ماند.

اما پارتیشن های متحرک دارای فریم های قابل روئیت می باشند و در دو مرحله قبل و بعد از نصب، روی پارتیشن ها نصب می شوند. فریم های ثابت قبل از نصب و فریم های متحرک بعد از نصب روی پارتیشن ها نصب می شوند. در نهایت هم پروفیل های مخصوص با استفاده از مته و جوشکاری در محل مورد نظر نصب می شوند.

  • پولیشن کاری: در آخرین مرحله پس از نصب یرق آلات به پرتیشن و ثابت کردن پارتیشن در محل مناسب حال زمان پولیش کاری فرا رسیده که باعث جلا بخشیدن به شیشه و فریم های پارتیشن می شود.

نصب پارتیشن شیشه ای چقدر زمان بر است؟

زمان مناسب برای نصب پارتیشن با توجه به حجم پروژه می تواند متفاوت باشد اما در صورتی که این کار توسط یک تیم ماهر و حرفه ای انجام شود حدود 1 الی 2 روز زمان برای اتمام پروژه لازم است. در صورتی که محیط کاری شما دارای متراژ کمی باشد نصب پارتیشن ها ظرف چند ساعت انجام خواهد شد.

و اما در آخر به این نتکه توجه داشته باشید که تمامی مراحل گفته شده تا به اینجا و وارد مرتبط با ارتفاع و نصب پارتیشن شیشه ای بر عهده شرکت اجرا کننده می باشد. طرف قرار داد شما (شرکت اجرا کننده) پس از نصب پارتیشن های شیشه ای ملزم به ارائه خدمات پس از فروش می باشد. برای ثبت سفارش پارتیشن شیشه ای با مشاورین مجرب گروه آراکس ارتباط بر قرار کنید.

چرا نحوه نصب پارتیشن شیشه ای مهم است؟

از آنجایی که نصب با کیفیت پارتیشن شیشه ای بر طول عمر و ماندگاری پارتیشن تاثیر مستقیم دارد بنابراین نحوه نصب آن به درستی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. توجه داشته باشید که نصب این سیستم در عین اینکه ساده به نظر می رسد اما نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد.

قیمت پاریشن شیشه ای

از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در کاهش یا افزایش قیمت پارتیشن شیشه ای متراژ باشد اما عوامل دیگری نیز در قیمت گذاری تاثیر گذار هستند این موارد شامل (تک جداره یا دو جداره بودن، بریم دار یا بدون فریم بودن نوع یرقالات استفاده شده که در مدل های ایرانی و خارجی دارای تفاوت کمی و کیفی می باشند) می باشد.
استفاده از انواع فریم ها در ساخت پارتیشن به ویژه فریم آلومینیومی معیار دیگری در قیمت گذاری پارتیشن می باشد و تاثیر به سزایی بر این مورد می گذارد.
اما شما می توانید برای آگاهی از قیمت دقیق انواع پارتیشن ها با کارشناسان ما ارتباط بر قرار کنید تا آراکس در کوتاه ترین زمان کارشناسان خود را به محل اعزام کرده و پس از اندازه گیری مکان مورد نظر با استفاده از دستگاه  های مخصوص هزینه مصرفی برای سفارش پارتیشن انتخابی شما را برای شما شرح دهند.

نصب پارتیشن شیشه ای

نصب پارتیشن شیشه ای نیازمند تجربه و تخصص افراد ماهر می باشد. آراکس به صورت رایگان متخصصین خود را برای نصب اصولی پارتیشن ها در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد. برای اطمینان از صحت نصب پارتیشن های محیط کارتان می توانید با ما تماس بگیرید تا متخصصان آموزش دیده و حرفه ای خود را در کوتاه ترین زمان به محل مورد نظر اعزام کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه فروشگاهتماسارتباط با ما