پارتیشن اداری

آراکس

پارتیشن اداری

انواع پارتیشن اداری

_
توضیحات
_

پارتیشن اداری

_
یکی از سریع ترین، ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه های ایجاد فضای کار با بهره وری بیشتر استفاده از پارتیشن اداری می باشد. پارتیشن های اداری یا همان جدا کننده های فضا مدتی است که به منظور استفاده کار آمد از محیط اداری جزء محبوب ترین تجهیزات اداری به شمار می رودند.
پارتیشن های اداری امکان ایجاد تغییر در محیط اداری را به صورت موثر و با حداقل هزینه در اختیار شما قرار می دهد. پارتیشن اداری در مدل های مختلفی یافت می شوند آنها می توانند به صورت دئم یا موقت، به صورت پارتیشن های چوبی یا شیشه ای طراحی و ساخته شوند و کارایی آنها بسته به نوع ظهر متفاوت می باشد.
تغییر ظاهر دفاتر اداری از دیوار های ثابت و سنتی به سمت پارتیشن بندی مدرن و متحرک، یکی از مواردی است که به کندی شروع شد، اما به روند طراحی تجاری غالب در اوایل قرن بیست و یکم تبدیل شد.
دلایل زیادی برای آن وجود دارد، اما از مهم ترین این دلایل ارائه مزایای زیادی از سمت پارتیشن های اداری برای کاربران بود که این دیوار های خشک و ثابت فاقد این مزایا بودند.
پارتیشن های اداری می توانند به صورت متحد یا مستقل به سقف یا دیوار های متصل شوند. آنها به صورت پیش ساخته در کارخانه ها، با قابلیت مونتاز آسان به محل پروژه ارسال می شوند.
پارتیشن های اداری در قالب پارتیشن‌های چوبی، پانل‌های یونیتیزه متحرک و قابل استفاده مجدد هستند، بنابراین می‌توان آن‌ها را به راحتی جدا کرد و به شکل‌ها و اندازه‌های مختلف دوباره پیکربندی کرد. آنها با قطعات و مدل های متفاوتی عرضه می شوند و دارای گزینه هایی مانند شیشه، تخته سفید، سیم کشی اولیه و پایه های مانیتور تلویزیون هستند.
روش نصب آنها کاملا بدون سر و صدا و ایجاد مزاحمت برای اطرافیان انجام می شود. آراکس می تواند با طراحی خاص و منحصر به فرد بهترین گزینه را برای بررسی و سفارش پارتیشن اداری برای شما ارائه دهد.
تعداد شرکت هایی که به پارتیشن های اداری متحرک روی آورده اند، خیره کننده است. این شامل هر نوع تجارتی از فناوری پیشرفته گرفته تا بیمارستان ها، دفاتر قانونی تا شرکت های تولیدی در هر منطقه از هر جایی می باشد. در زیر به مزایایی که این شرکت‌ها از آن‌ها بهره می‌برند و فرآیندهای فکری پشت تبدیل آنها نگاهی خواهیم انداخت.
آراکس

خدمات آراکس

پشتیبانی 7 روزه

پرسنل متخصص

قیمت منصفانه

گارانتی محصولات

خدمات کامل ما شامل مدیریت کامل پروژه است که به شما امکان می دهد دقیقاً آنچه را که با استفاده از پارتیشن های اداری در چار چوب سلیقه ای خودتان و به صورت سفارشی سازی بدون نگرانی سفارش دهید.
بنابراین، اگر تصمیم داشته باشید از پارتیشن‌های اداری برای تقسیم فضای اداری خود استفاده کنید، یا نیاز به بازسازی یا نوسازی جامع‌تری در دفتر کار خود داشته باشید، ما می‌توانیم راه‌حل کاملی را ارائه دهیم که به شما امکان می‌دهد به اهداف زیبا سازی و بهینه سازی از محیط کار خود برسید.

آراکس

مشاوره

به شما مشاوره می دهیم

توضیحات
_

قیمت پارتیشن اداری

_

پارتیشن اداری فضایتان را تقسیم بندی می کند و قیمت پارتیشن اداری بستگی به داشتن شیشه، پرداه، جنس بدنه، یک جداره یا دوجداره بودن  و حتی تعداد درب های لازم دارد. همچنین ارش معماری هر پارتیشن هم تعیین کننده قیمت پارتیشن اداری نیز می باشد.

توضیحات
_

مزایای استفاده از پارتیشن اداری

_
از مزیت های پارتیشن های اداری میتوان به قابل حمل و دارای لولاهای کاملاً مفصلی بودن آنها اشاره کرد که می‌توانند برای هر چیدمان اداری پیکربندی شوند و یکی از انعطاف‌ پذیرترین، مقرون‌ به ‌صرفه‌ ترین و مناسب ‌ترین گزینه‌های موجود در بازار هستند.
پارتیشن‌های اداری تاشو که از مواد سبک وزن ساخته شده و با استفاده از چرخ قابل جا به جایی هستند، می‌توانند به راحتی در فضای شما جابه‌ جا شوند، در چند لحظه برای ایجاد یک دفتر خصوصی، فضای کامپیوتر یا اتاق جلسه موقت تنظیم شوند و سپس تا شوند و برای استفاده در مصارف دیگری استفاده شوند.
این پارتیشن‌های راحت با داشتن یک ردپای باریک هنگام بسته‌بندی، به فضای ذخیره‌سازی زیادی نیاز ندارند، و آنها را به گزینه‌ای عالی برای محیط هایی با فضای محدود تبدیل می‌کند. پارتیشن های اداری متحرک یکی از متنوع ترین و مقرون به صرفه ترین سبک های تقسیم کننده اتاق هستند.
از مزایای مهم این سبک از راه حل های پارتیشن اداری میتوان به این مورد اشاره کرد ک در طیف وسیعی از جنس و مدل های مختلف ساخته می شود و مدل های مختلفی از این پارتیشن ها برای هر جنس سلیقه ای یافت می شود، همچنین پارتیشن اداری می تواند متناسب با طیف وسیعی از فضاهای اداری برای ایجاد یک محیط کاری راحت و جذاب طراحی شود.
استفاده از پارتیشن اداری به ایده ظاهری مدرن تر برای کار کارکنان کمک می کند. داشتن یک محیط اداری مدرن و جذاب برای کارکنان یک میلیون بار مفیدتر است، زیرا بهره وری را افزایش می دهد. و باعث عملکرد بهتر کارکنان و در نهایت خروجی بهتر کار ها می شود.
در نهایت بها یکنتیجه گیری کلی متوجه نصب آسان و برداشتن ساده پارتیشن های اداری می شویم، پارتیشن‌های اداری قابل جداسازی را می‌توان در هر زمان از دیوار جدا کرد، در جای دیگری دوباره نصب کرد، یا هنگام نقل مکان به دفاتر جدید به محل جدیدی منتقل شد.

پارتیشن‌های شیشه‌ای یکی از محبوب ترین مدل های پارتیشن بندی هم در خانه و هم در محیط کار به شما می رود. پارتیشن اداری شیشه ای پوششی شفاف تا سقف را برای شما ارائه می دهد، پارتیشن شیشه ای در حالی که اجازه می دهد نور طبیعی و مصنوعی وارد اتاق شود، فضای شما را روشن تر می کند و حس طبیعی طراحی دفتر شما را افزایش دهد.
اگر در عین استفاده از پارتیشن شیشه ای به حریم خصوصی هم اهمیت می دهید استفاده از پارتیشن شیشه ای مات می تواند این حریم را برای شما فراهم سازد.

با اینکه خود شیشه دارای قابلیت کنترل صدا و نویز می باشد، اگر به عملکرد صوتی بهتری نسبت به پارتیشن شیشه ای استاندارد نیاز دارید، پارتیشن های شیشه ای دو جداره راه حلی عالی هستند. پارتیشن های شیشه ای دو جداره و سه جداره می توانند فرصت های بهتری را برای کنترل صدا و ایجاد تمرکز در محیط کار برای شما ایجاد کنند.
به طور کلی به کاربردن هر سیستم شیشه ای برای معماری در تقسیم بندی و سازماندهی موثر انواع فضاهای تجاری داخلی مانند دفاتر تخصصی می باشد.
پارتیشن های لعابدار را می توان به صورت ترکیبی با پارتیشن های جامد استفاده کرد چرا که طیف وسیعی از امکانات را برای طراحی و پیکربندی فضای اداری ارائه می دهد و به همان اندازه که به نظر می رسد عملکرد قابل قبولی را ارائه می دهد.
پارتیشن‌های شیشه‌ای که با واحدهای تک جداره یا دو جداره و همچنین طرح‌های بدون قاب معاصر در دسترس هستند، می‌توانند برای ایجاد عایق صوتی پیشرفته ‌تر برای اتاق‌ها یا نواحی داخل یک دفتر بدون به خطر انداختن دید یا انتقال نور در فضا استفاده شوند.
در این مسئله که دیوارهای جداکننده شیشه ای متحرک از لحاظ زیبایی یک پله قابل توجه از دیوار های ثابت بالاتر هستند، شکی نیست و یکی از دلایل اصلی که بسیاری از شرکت ها در وهله اول به سمت آنها کشیده می شوند همین بحث زیبایی و دکوراسیون می باشد.
پارتیشن بندی به شما این امکان را می دهند که فضای خود را به روی نور طبیعی باز کنید، تبادل آزاد ایده ها را تشویق کنید و در عین حال فضاهای آرام محیط اطراف را حفظ کنید و از همه بهتر شما را به جمع آن دسته از شرکت هایی که طرح های اداری آنها راه را به سوی آینده ای روشن تر، سالم تر و پربارتر هدایت می کند، وارد می کند.
صرف نظر از این موضوع که سیستمی جهت طراحی محیط اداری مدرن وجود دارد که متناسب با نیازهای شرکت شما باشد. انتخاب این سیستم می تواند به شما در طراحی دفتری مدرن کمک کند که از سیستم های پارتیشن شیشه ای برای افزایش تمرکز، بهره وری و افزایش زیبایی شناسی دفتر استفاده می کند.

پارتیشن

پارتیشن های چوبی امروزه در محیط های به شدت مورد استفاده قرار می گیرد چرا که ظاهری سنتی و مورد پسند تر برای صاحبان و کارمندان ادارات ایجاد می کند.
پارتیشن چوبی در بین جدا کننده ها از نظر جنس و متریال در الویت قرار دارد پارتیشن های چوبی به راحتی قابل جا یه جایی هستند و میتوان به راحتی در چیدمان آنها تغییر ایجاد کرد.
از مزیت های قابل توجه پارتیشن های چوبی این ات که میتوان در صورت نیاز رنگ آن را تغییر داد و برای جلو گیری از ایجاد هم همه و شلوغی محیط کار می تواند عایق مناسبی باشد.
همچنین پارتیشنی که تماما از چوب ساخته شده باشد گزینه بسیار مناسبی برای عایق گرما و سرما محسوب می شود. بهترین چوب ها برای ساخت پارتیشن های چوبی، چوب توسکا و راش می باشد آراکس می تواند برای خرید پارتیشن چوبی بهترین گزینه از نظر جنس، قیمیت، عایق بندی و … را در اختیار شما قرار دهد.

سازندگان پارتیشن های چوبی معمولا انعطاف پذیری محصولات خود را برای تنظیمات قرار گیری در محل و اطمینان از تناسب بهینه، نصب آسان و قابل حمل بودن معرفی می کنند. اگرچه هزینه های اولیه پارتیشن های چوبی و یونیت شده می تواند بیشتر از ساخت دیوار خشک ثابت باشد، اما نکته جالب توجه اینجاست که چرخه عمر و مزایای سازگار با محیط زیست پارتیشن های متحرک می تواند در گذر زمن برای شرکت ها و سازمان ها سرمایه گذاری سود آور تری ایجاد کند.

توضیحات
_

کاربرد و ویژگی های پارتیشن اداری

_

وقتی نوبت به بهینه سازی فضای اداری می رسد، پارتیشن ها می توانند راه حلی کم هزینه، انعطاف پذیر و کارآمدتر از نصب دیوارهای گران قیمت و دائمی باشند.
ایده آل برای دفاتر شلوغ که ممکن است اهداف متعددی داشته باشند، یا برای ساختمان های اجاره ای که ممکن است تغییرات عمده ساختاری مناسب نباشد، طیف گسترده ای از پارتیشن ها در بازار وجود دارد.
این بدان معناست که مهم نیست که از فضای به چه صورت یا برای انجام چه اموری استفاده کنید در هر حال شرکت ما میتواند راه حل های زیادی از جمله پارتیشن بندی را برای شما روی میز بگذارد.
این پارتیشن‌های مستقل که برای حمل‌پذیری نهایی طراحی شده‌اند، می‌توانند به راحتی در دفتر جابجا شوند تا از فضای موجود حداکثر استفاده را ببرند.
در ادامه انواع مختلف پارتیشن اداری از جمله پارتیشن شیشه ای و چوبی و ویژگی های آنها را باهم بررسی خواهیم کرد تا بتوانید بهترین گزینه را برای منزل یا محیط کار خود در نظر بگیرید.
منظور آنها این است که پارتیشن بندی را می توان در صورت لزوم حذف یا پیکربندی مجدد کرد، که آنها را به انتخابی عالی برای سازمان هایی تبدیل می کند که رشد یا نیاز به به روز رسانی طرح اداری خود را در آینده پیش بینی می کنند.
پارتیشن های اداری یکی از اجزای اصلی مورد استفاده در طراحی داخلی اداری تجاری و ایجاد فضای کاری هستند که طیف وسیعی از ویژگی ها از جمله:

  • این مکان را فراهم می کند که فضای موجود دقیقاً طبق نیاز تقسیم و پیکربندی شود
  • طیف گسترده ای از گزینه های پارتیشن بندی از جمله پارتیشن های جامد و لعاب را در اختیار شما قرار می دهد
  • دارای گزینه های عایق صوتی و حرارتی می باشد
  • پارتیشن های اداری دارای رتبه آتش برای استفاده در اماکن تجاری هستند
  • انتخاب پارتیشن های تک یا دو جداره از جمله گزینه های بدون فریم
  • پارتیشن های قابل جداسازی را می توان در صورت تغییر نیازمندی ها دوباره استفاده کرد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه فروشگاهتماسارتباط با ما