دستگاه کنترل تردد

آراکس

دستگاه کنترل تردد

توضیحات
_

سیستم کنترل تردد

_

سیستم کنترل تردد یکی از زیر شاخه های مرتبط با مبحث کنترل دسترسی می باشد که جهت بر قراری امنیت و بررسی و کنترل تردد افراد در باشگاه ‌ها، فرودگاه، مترو، مراکز اداری و تجاری و یا ادارات به کار گرفته می شود.
دستگاه های کنترل تردد در واقع سیستم هایی هستند که در ورودی و خروجی مترو، اتوبوس حتی ادارات مورد استفاده قرار می گیرند تا به وسیله تکنولوژی این دستگاه بتوان کنترل تردد افراد را به راحتی در دست گرفت.
مدیران سازمان ها و ادارات و صنایع حمل و نقل عمومی می توانند با استفاده از این سیستم تردد کاربرانشان را زیر نظر بگیرند تا بتوانند مدیریت بهتری روی امور و مرور افراد داشته باشند و در صورت صرف هزینه ای اندک می وانند مزایای زیادی در طولانی مدت برای خود ایجاد کنند. در ادامه به برخی از مزایای استفاده از سیستم های کنترل تردد خواهیم پرداخت.

آراکس

خدمات آراکس

پشتیبانی 7 روزه

پرسنل متخصص

قیمت منصفانه

گارانتی محصولات

آراکس

مشاوره

به شما مشاوره می دهیم

توضیحات
_

مزایای استفاده از سیستم کنترل تردد

_

امروزه اهمیت استفاده از سیستم کنترل تردد برای کنترل دقیق تر عبور و مرور افراد بسیار مشهود است و مدیران می توانند برای بهره مندی از مزایای این دستگاه از این سیستم استفاده کنند. سیستم کنترل تردد انواع مختلفی دارد که از جمله انواع آن می توان به مواردی از جمله سیستم حضور و غیاب و گیت های ورودی مترو و اتوبوس اشاره کرد.
برخی از مزایای سیستم های کنترل تردد که سبب محبوبیت این سیستم شده شامل موارد زیر می باشد:

  • مدیرت رفت و آمد و عبور و مرور افراد
  • بر قراری نظم و امنیت به علت کنترل بر روی تردد افراد
  • به دست آوردن یک گزارش و آمار دقیق از میزان تردد افراد در شبانه روز
  • افزایش امنیت آن سازمان یا مجموعه به واسطه کنترل بر تمام رفت و آمد ها
  • کاهش تعداد نیروهای انسانی و افزایش استفاده از گیت های ورودی هوشمند
  • جلو گیری از ورود و دسترسی افراد غیر مجاز به ساختمان یا سازمان مورد نظر
توضیحات
_

کاربرد سیستم کنترل تردد

_

یکی از دلایل محبوب شدن سیستم کنترل تردد کاربرد های مفید این سیستم در امور اجتماعی و اداری می باشد که در ادامه به برخی از این کاربرد های اشاره خواهیم کرد.

  • بررسی و کنترل عبور و مرور شهروندان در پایانه های حمل و نقل عمومی(مترو، اتوبوس، فرودگاه، راه آهن): یکی از مهم ترین کاربرد های سیستم کنترل تردد به کارگیری این سیستم در اماکن عمومی شلوغ و پر تردد می باشد تا بتوان کنترل دقیق تر و بهینه تری روی عبور و مرور شهروندان داشت.
  • بررسی و کنترل ورود و خروج کارکنان: ادقام سیستم کنترل تردد با سیستم حضور وغیاب علاوه بر آگاهی از ثبت اطلاعات تردد کارکنان به محاسبه میزان کارکرد پرسنل نیز کمک می کند.
  • مدیریت کنترل دسترسی به بخش های ویژه یک سازمان: ممکن است در یک سازمان قسمت هایی وجود داشته باشد که فقط یک سری افراد خاص اجازه دسترسی به آن بخش را داشته باشند مانند: آزمایشگاه، اتاق سرور، انبار و … .

برای کنترل عبور و مرور به این بخش از سازمان ها لازم است از یک دستگاه کنترل تردد استفاده شود تا بتوان دسترسی افراد غیر مجاز به این قسمت ها را محدود کرد.

خانه فروشگاهتماسارتباط با ما