خدمات

سرویس ها
_

خدمات ما

کیفیت، امنیت و طراحی از مهم ترین اصول در پروژه های درب اتوماتیک می باشد. ما به این اصول پایبندیم و خواهیم ماند.

کارفرمایان می توانند  از آراکس اطمینان داشته باشند، که شرایط خاص خود در خدمات آراکس برآورده می شود.

درب های اتوماتیک

درب اتوماتیک، به دربی گفته می شود که با استفاده از حسگرهای حرکتی یا ریموت های کنترل، باز و بسته می شود. درب های اتوماتیک در جهت های مختلف حرکت می کنند و در مدل های متنوع ساخته می شوند.

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت هفت برابر از شیشه های معمولی یا خام مقاوم تر است که در مواقع شکستگی به تکه های کوچک بی ضرر و ایمن تبدیل می شود

سیستم های حفاظتی

سیستم های حفاظتی که به آن سیستم های امنیتی هم گفته می شود در اصل به مجموعه ای از تجهیزات گفته می شود که بیشتر برای حفاظت، ایمنی و امنیت افراد، امکان و اموال و غیره مورد استفاده قرار گرفته می شود.

کنترل تردد

کنترل تردد تعیین می کند چه افرادی می توانند به منابع موجود در یک مکان یا سازمان دسترسی داشته باشند. کنترل تردد یکی از اصول ضروری امنیت است که درصد خطر را برای کسب و کار یا سازمان به حداقل می رساند

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته به منظور نظارت و یا سایر اهداف تصاویر و یا ویدئو ضبط می کند. این دوربین ها می توانند دوربین فیلمبرداری باشند و یا دیجیتال!

جک برقی

جک برقی یکی از موضوع های مهم درب های پارکینگ و اتوماتیک می باشد. امروزه درب های اتوماتیک بسیار رایج می باشد و یکی از مهم ترین عناصر این درب ها، جک برقی آن می باشد.

نمای شیشه ای

نمای شیشه ای به سه نوع اسپایدر، شیشه های دوجداره بدون فریم یا نمای شیشه ای فریم لس و نمای شیشه ای کرتین وال تقسیم می‌شود.

کرکره برقی

از کرکره برقی برای مغازه و یا پارکینگ استفاده می شود،مخصوصا پارکینگ هایی که می خواهند از فضای پشت درب هم برای پارک کردن خودرو استفاده کنند و یا نصب جک پارکینگی در آنجا امکان پذیر نیست.

خانه فروشگاهتماسارتباط با ما